Potkalo mě štěstí,řeklo UHNI a šlo dál:(

6.duel

28. října 2007 v 10:37 | Boomerang |  *VYVolení*
V duelu vypadla GEORGÍNA!
RADIM se vrací zpět do vily!

rad
Druhý Duel, druhé vítězství - Radimova bilance v Duelech začíná být úctyhodná! Jeho pobyt ve Vile se tak prodlužuje - díky imunitě - minimálně o čtrnáct dnů.
Jak v úterý řekl, tak ve čtvrtek udělal. Radim si vzal do Duelu Georgínu. I když kandidátů měl více. V neprospěch Giny nakonec rozhodla - podle Radima - její agresivita a neupřímnost.
Ačkoli Radim působil během dne celkem klidným dojmem, sám tvrdil, že ta nervozita a to čekání od úterý jsou nejhorší. Prý by bylo nejlepší, když by ráno proběhlo Zúčtování, v poledne Výzva a večer Duel.
Přesto den nějak "překlepal". Částečně také díky svému "podpůrnému" týmu, který tvořili René, Dominik, Juli a David. Ti také připravovali Radima na bleskový výslech - ovšem na příjmení a oblíbené Ginino jídlo si nikdo nevzpomněl. Pomáhali i s balením kufru. Juli dokonce Radimovi "pro štěstí" věnoval veškeré oblečení. Radim tak byl ve studiu v Juliho spodním prádle, džínách, triku, bundě a podobně.
Dojetí ho však pře odchodem do Vily dostalo. Kkdyž se loučil se svými "blízkými" slzel. René samozřejmě brečela. Ale nebránilo jí to v tom, aby ho poprosila, zda mu dá plyšáka, když nějakého dostane.
Příprava na Duel se vyplatila pouze z části. Radim opravdu Ginino příjmení nevěděl, ona ano. Radim si aspoň vzpomněl na proužky na jejích plavkách. Gina nevěděla, kde trávil Radim odpoledne před pátým Duelem. Komu dala naposledy Gina Palec také zůstalo bez odpovědi. Gina si vzpomněla pouze na to, že Radim dostal Palec od Nancy. Další dva neznala.
Když se Tereza ptala ve Vile, koho by VyVolení chtěli zpět, šest hlasů bylo pro Radima, pouze tři pro Ginu.
Rozdíl v hlasech se při Duelu neustále zvětšoval. Zatímco první průběžné výsledky byly 4923 versus 3361 hlasů, závěrečné hlasování skončilo 14 358 hlasů pro Radima a 10 696 pro Ginu.
Jako první ho ve Vile přivítala René, která už delší dobu stála u zatažených rolet a poslouchala, co se děje venku. Následovali ji Dominik s Julim a Davidem. Přípitku na Radima, VyVolené a Ginu se však účastnili všichni.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kristýna Kristýna | Web | 28. října 2007 v 10:38 | Reagovat

Ahoj na mem blogu je soutěž o nej colorku!!budu rada když se zučastníš:))

2 Domčík Domčík | Web | 28. října 2007 v 17:55 | Reagovat

Ahojík!

Přihlašte se pls někdo do soutěže VyVolených!!

Pravidla si přečtěte na blogu..

Těším se na Vás!

http://dominky-blogis.blog.cz/ rubrika přihlaš se k VYVOLENÝM

PS: Promin za reklamu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.