Potkalo mě štěstí,řeklo UHNI a šlo dál:(

Váhy

8. května 2007 v 15:40 | Barča |  *Horoskop na rok2007*
Váhy (23. 9. - 22. 10.)
Nejúspěšnější období roku 2007 vám nadělí měsíc srpen. Přinese vám nejen ocenění vaší minulé práce a jistý finanční zisk, ale především harmonii a vyrovnanost, kterou budete po zbytek tohoto roku spíše hledat než nalézat. Přízeň hvězd je v roce 2007 nakloněna především vaší práci, jejímu praktickému uplatnění a vašim finančním a společenským úspěchům. Vaše city však budou po většinu roku poměrně rozkolísané, nevyrovnané a zdá se i komplikované. Neustálé napětí, které bude přítomné ve vašich vztazích, může začít dříve či později vstupovat i do dalších oblastí vašeho života. Bude pro vás velmi těžké si v momentálních vztazích udělat alespoň trochu jasno, ale přesto se o to alespoň pokuste. Prospěje to nejen vaší přítomnosti, ale kladně to ovlivní i vaši dlouhodobou budoucnost. Rozhodovat se v citech - správně "vyvažovat" - bude tak pro vás v tomto roce permanentní a náročný úkol. Pokud se vám ho podaří zdárně vyřešit, k pracovním úspěchům roku 2007 budete moci přičíst i úspěchy citové.
Láska
Především v citové oblasti budete mít tento rok štěstí. Díky vlivu Jupitera můžete potkávat zajímavé osoby s dobrým postavením, Luna přeje seznamování ve společnosti a přes členy rodiny. Už leden by mohl být plný vydatného sexu a radovánek, Venuše to jasně ukazuje. Díky vlastní výmluvnosti a cestám pak získáte zajímavé partnery, možná i ze zahraničí. V listopadu budete pro partnery hodně důležití, užijete si jejich neustálého zájmu. Tento rok využijte pro větší míru zábav a kultury, než v tom minulém, upracovaném a smutném období.
Zdraví
Pokud jste nervóznější, odráží se to hlavně na špatné funkci vylučovací soustavy. Proto se naučte vyhýbat stresům tím, že se vždy před spaním uvolníte, jógou nebo Silvovou metodou. Jupiter i Uran naznačují, abyste už v únoru začali cvičit v hale, nebojte se víc plavat a chodit na masáže končetin. Hlavně svaly na krku a kolem beder musí být lépe uvolněny. V červenci si dejte pozor na hlavu a zuby, stejně tak i na stav nohou, nedělejte extrémní sporty. Běhání vás začne bavit na podzim, což je dobře, potřebujete pravidelné cvičení pro funkci srdce.
Práce
Více štěstí zažijete, když se budete snažit o povolání spojené s kontaktem s klienty. Jako recepční, lidé v telekomunikacích nebo P. R. agenturách se můžete lépe zapracovat. Výuka jazyků může mít rychlý spád a vy pochopíte, že vám chyběla jen častější konverzace. Jupiter i Venuše se na všechno dívají pozitivně. Zaměstnání spojené s cestováním, kulturou a zábavou vám přinese hodně nových zážitků. Stres už zvládáte dobře. Nepracujte ale tam, kde vám nevěří a podvádí vás, jak třeba zjistíte.
Peníze
Patříte sice ke skromným lidem, ale potřebujete lepší odměnu kvůli spokojenosti blízkých. Snažte se vše pořádně zdůraznit a vyjednat si výhody. Vůbec vaše schopnost získávat z obchodu a reklamy se hodně zvýší. Nebojte se dost vydělávat v červenci a srpnu, protože tak nemálo získáte, když druzí mají dovolené. V listopadu si už můžete koupit i luxusnější zboží, dárků bude pro tento rok víc. Jupiter i Pluto se tváří pozitivně na kvalitní kontakty i schopnost dělat společníky ve firmách, vyděláte tak.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.