Potkalo mě štěstí,řeklo UHNI a šlo dál:(

Střelec

8. května 2007 v 15:36 | Barča |  *Horoskop na rok2007*
Střelec (22. 11. - 21. 12)
Optimisticky a skvěle naladěni do roku 2007 nejen vstoupíte, ale dobrou náladu si uchováte i v jeho průběhu. A snad neméně spokojení, úspěšní a šťastní budete i na samém jeho konci - v listopadu a v prosinci, kdy posbíráte výsledky své smysluplné práce, směřující daleko za hranice všednosti a průměru. Většina roku bude pro vás právě ve znamení práce, mnohdy si budete říkat, že její ovoce nezraje pro vás, nezřídka budete váhat i chybovat. Nedejte se však odradit pochybováním lidí, neproměňte svoji víru v daleké obzory za každodenní rutinu. To, co chcete dokázat, nakonec dokážete. Výsledek však nepřijde hned a snadno, budete o něj muset hodně bojovat. Dobře se vám bude dařit i v osobním životě, a jak by ne, když váš optimismus je tak nakažlivý. V lásce a vztazích nebude zřejmě vždycky všechno zcela ideální, vy s tím však počítáte. Znáte zkrátka svůj životní cíl, ke kterému směřujete, a pro který přejdete třeba celý svět. A hvězdy nad vámi drží ochrannou ruku.
Láska
V tomto roce byste mohli být o hodně sebevědomější a otevřenější ke druhým než minulý rok. Možná ale začnete díky Uranu rozchodem. Jste jinak plní naděje a optimismu. Vůbec budete mít štěstí, i v lásce. Především pánové budou jednoduše dobývat citlivé ženy ze svého okolí. Postavení Jupiteru naznačuje, že najdete někoho, kdo vás bude víc podporovat, nový partner určitě. Venuše naznačuje, že v březnu nebo dubnu přijde dobrá milostná příležitost, cizince se snažte získávat hlavně v období srpnových dovolených u moře. Zažijete hodně radosti a vtipných situací, i rychlého sexu s náhodnými partnery.
Zdraví
Především sport a pohyb vám umožňují načerpat novou sílu a zdraví, to vám plně vyhovuje. Minulý rok jste se asi potýkali s chronickými problémy organizmu, ale tento vám vyhovuje dostatek pohybu a optimistická nálada, ta určitě. Jupiter i Mars vám tak zabraňují, abyste podléhali náhodným nemocím, problémy téměř nepřijdou. Jen možná oparace cév a jater. Snad jen v červnu a červenci pozor na stav stehenní oblasti, mohli byste si přetrhnout svaly a taky na hlavu. V září sport omezte, hrozí vám zlomeniny, věnujte se jen běhání a lehké atletice. Nepijte příliš.
Práce
Konečně máte šanci se plně realizovat. Ať už se věnujete kreativním povoláním, obchodu nebo průmyslové činnosti, ve všem objevíte úspěch. Jen pozor na problémy s technikou. Březen vám dá příležitost, jak začít něco znovu a velmi prozíravě z hlediska peněz, Mars vás podporuje, stejně tak Pluto a Jupiter. Podnikatelské aktivity vám vyjdou, pokud vše můžete zaručit silou vlastní osobnosti a funkčním týmem. Na konci roku všechno už jenom potvrzujte přesnou administrativou, kterou ještě nezvládáte, nechejte si kontrolovat účty.
Peníze
Čím dál tento rok postupuje, tím víc je možné, že vyděláte hodně peněz. Jupiter vás přímo žene do šťastných situací, ale máte je sklon prohospodařit, proto si dejte pozor a snažte se je ukládat. Především v exportu zboží a díky cestovním kancelářím vyděláte dost, v červnu taky díky společníkům a kolegům, jen v září musíte dost zabrat, abyste neztráceli. Pluto má ale pevný vliv, který bohatství jen stupňuje. Máte proto náladu na nákup luxusního zboží před Vánoci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ženet ženet | 12. července 2007 v 21:14 | Reagovat

jééé super!moje znamení§no to je úžo...jdu číst a číst a pak si to opíšu do deníčku...

2 baruše baruše | Web | 29. července 2007 v 16:13 | Reagovat

No zatím se mi nestalo z toho skoro nic:-DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.