Potkalo mě štěstí,řeklo UHNI a šlo dál:(

Štír

8. května 2007 v 15:32 | Barča |  *Horoskop na rok2007*
Štír (23. 10. - 22. 11.)
Neobyčejně příznivé a plodné období vám přinese druhá polovina roku 2007. Příznivé hvězdné konstelace začnou uplatňovat svůj vliv už v měsíci květnu, aby po červnové přestávce pokračovaly v podstatě nepřetržitě až do Vánoc. V pracovním kolektivu i v rodině se dočkáte přízně i uznání, a to především díky své schopnosti vyniknout nad všeobecný průměr. Příznivá konstelace planety lásky Venuše vám přinese mnoho něžných citů, tolerance a pochopení, které u vás brzy vyústí v dlouhodobý pocit "obyčejného" lidského štěstí. V první polovině tohoto roku se vám však asi nebude dařit tak, jak byste si představovali. Vaše plány budou předbíhat realitu, a budete-li své představy a vize považovat za skutečnost, snadno se dostanete do nepříjemných problémů se svým okolím. Zkuste slevit z hloubky svého předvídání a poznání, praktické výsledky se pak rychleji dostaví - ne každý totiž přemýšlí o podstatě problémů tak vášnivě jako vy. Říká se, že trpělivost přináší růže. Přibrzdíte-li v prvním půlroce, v tom druhém se jich určitě dočkáte.
A zde je rozšíření:
Láska
Tento rok se do všeho dostanou různé majetkové otázky, do vašich vztahů s partnerem taky. Nezdá se, že byste byli stvoření pro manželský život, ale dlouhodobá vazba mezi Saturnem a Plutem vás možná donutí legalizovat své vztahy. Březen a červenec pro to můžou být ideální měsíce. Jinak v tomto roce příliš sexuálně výbojní nebudete, spíš se můžete snažit potvrzovat si funkční vztahy mezi vámi a rodinou. Hledejte jistotu v přátelství se staršími lidmi, hlavně prarodiči, kteří vám vždy dobře poradí. Máte smysl pro tradice.
Zdraví
Budete se muset dobře postarat o nervovou soustavu, především v oblasti krku a hrudníku. Květen ale jasně naznačuje, že musíte mít víc v pořádku lymfatický systém. Nechejte si častěji dělat masáže a hlavně zábaly ve střední oblasti těla. Pánové asi tento rok budou častěji u urologa, nebojte se ale za ním jít, stejně jako dámy za gynekologem. V srpnu půjde o praktické záležitosti, protože nečistoty ve vodě vám mohly ublížit. V říjnu pozor na stav vašich třísel na stehnech! Dávejte si pozor na zbrklé pohyby, jezděte po vyznačených trasách.
Práce
Více z vás bude pracovat v dopravě a logistických firmách, taky v exportu a importu zboží obecně. Bude se to týkat strojního zařízení, ale stále častěji i zajímavých přírodních a potravinářských produktů, hlavně na jaře. Můžete více podnikat v mase a uzeninách, rozumíte mu dobře. Pro úspěch potřebujete pracovat především o letních prázdninách, tak v tu dobu oželte dovolenou a poznáte změny, kterých se vám dostalo. Nevěnujte se ale příliš riskantním, fyzicky náročným povoláním. Finanční správa nebo management v oblasti ochrany materiálu a surovin vám bude víc vyhovovat.
Peníze
Zdá se, že můžete mít šanci si pořádně vydělat, pokud se nebudete bránit obchodu s komoditami, nemovitostmi a výměně zboží. Hlavně díky bankovním produktům získáte osobní jistotu, především při jednání se zastoupeními zahraničních bank. Snažte se nakupovat více potravin než přístrojů, taky něco investovat do starožitností, může se vám to vyplatit během celého roku, jak říká Pluto, Jupiter, ale nakonec i výrazná síla Saturnu. Budete se cítit bohatší a úspěšnější než dřív.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.