Potkalo mě štěstí,řeklo UHNI a šlo dál:(

KOZOROH

8. května 2007 v 15:31 | Barča |  *Horoskop na rok2007*
Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)
Měsícem nejhezčích zážitků, praktického uplatnění osobních kvalit a úspěchem završených snů, a současně i dobou sběru plodů vašeho celoročního snažení bude prosinec, doba kdy Slunce opět vstoupí do vašeho zvířetníkového znamení. Ocenění získáte především díky vaší vytrvalosti a více než svědomitému plnění každodenních povinností. Dalšími neméně úspěšnými měsíci, kdy se vám zdárně podaří začít či dokončit každou věc do které se pustíte, bude srpen a říjen. V roce 2007 však nepůjde jenom o práci.V srpnu vaše pracovní ambice zatlačí do pozadí nečekaná síla vašich emocí a citů, a půjde samozřejmě o lásku. Červenec se zdá být ideální dobou pro příjemnou dovolenou strávenou cestováním. S četnými problémy se budete muset pravděpodobně vypořádávat v květnu, pro mnohé Kozorohy může být tento měsíc bohužel až krizový. Po vyřešení nastalých těžkostí se však před vámi otevře druhá polovina roku, pro vás mnohem příznivější, než byla ta první, a také naděje na úspěšné závěrečné vyúčtování, které vyzní jednoznačně ve váš prospěch.
a zde je rozšíření:
Láska
Tento rok začnete spíš zaměření na jiné věci, než je láska. Přece jenom ale pozitivní vazba mezi Saturnem a Plutem znamená, že jste objevili někoho, kdo vám může zůstat na dlouho blízký a především věrný. Proto se snažte ho udržet, už proto, že je tak dobrý v sexuální oblasti, dokáže vás hodně uspokojit. Krásný bude především květen, v té době buďte i vy aktivní v lásce a vzájemném přibližování se s potencionálními milenci. V září se jistě vydejte na dovolenou, která by mohla být záležitostí vašich snů, užijete si dostatečně.
Zdraví
Tento rok budete nemocní a pokud máte chronické problémy s kostmi nebo kůží, chraňte se. Především na stehnech a nohách půjde o větší problém, svěřte se do plné péče odborníků. Potřebovali byste lázeňské prostředí, nejlépe někdy zjara a na horách, kdy se vše může dobře hojit. Chvíli se vám v srpnu nebo řijnu může zdát, že se díky vašemu aktivnímu postoji zdraví vylepšuje. Chraňte si taky duševní zdraví i bohatství a příliš nejezděte automobily po přecpaných silnicích, kvůli exhalacím. Pluto vám umožňuje, že vás vše nakonec posiluje.
Práce
Pokud jste se rozhodli být zaměstnáni ve správě cizího majetku, pojišťovnách nebo velkých energetických závodech a rafinériích, udělali jste správně. Můžete pracovat na své kariéře a jistějších výdělcích, než které jste očekávali. Taky můžete lépe nakládat s nemovitostmi a prodejem větších předmětů. Nemoci a problémy blízkých vás však mohou brzdit. Pro příští rok si klidně zvolte účetní povolání, bude stejně výhodné. Zdá se ale, že někteří z vás na jaře a podzim upadnou do nicnedělání.
Peníze
Tento rok máte jistotu ve stálých příjmech díky svému postavení, vše vám chodí s velkou pravidelností na účet. Je to pro vás lepší, i když jste jako zaměstnanci závislí na šéfově benevolenci v oblasti benefitů. Chtěli byste více získávat z nějakého dědictví, ale nějak není možné ho plně užívat, příští rok by měl být už vydařenější. Nekupujte předměty do domácnosti v březnu, Mars vám udělá problémy, stejně jako i Venuše na podzim. Máte před sebou vidinu jistého růstu, proto jste ochotni se na čas omezit
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nikolas nikolas | 12. července 2007 v 21:14 | Reagovat

ty jsi Barčo KOZOROH?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.