Potkalo mě štěstí,řeklo UHNI a šlo dál:(

Green Day

13. dubna 2007 v 21:30 | Barča |  *Skupiny*
Něco o Billim...
OverlappingTextLive.com
Billie Joe Armstrong - kytara a hlavní zpěv
Celé jméno: Billie Joe Armstrong
Narozen: 17.února 1972, místo: Rodeo, California, USA
Ženatý: Adrienne Nesser (svatba 2.července 1994)
Děti: Joseph Marciano (*březen 1995), Jakob Danger (*září 1998)
Rodina: Jeho otec zemřel když mu bylo 10 let. Jediná památka, která Billiemu na otce zůstala, byla darovaná kytara.Od té doby se o něj starala matka. Má pět starších sourozenců. Vzal si svou dlouholetou přítelkyni Adrienne Nesser, s kterou má 2 děti.
Auta: Modrý Ford Fairlane z roku 1967 a černé BMW kabriolet
Nástroje: kytara, harmonika, mandolína, bubny, piáno
Jiné kapely: Billie stále hraje v Pinhead Gunpowder, a teké hrál s : The Influents, Corrupted Morals, Rancid, The Lookouts, Goodbye Harry, and Blatz.
Billie Joe Armstrong přišel na tento svět 17.února roku 1972 jako nejmladší ze šesti dětí. Jeho otec byl jazzman a řidič kamiónu, zatímco jeho matka servírkou v lokální restauraci jménem Rock's Hickory Pit. Byla také velkým fanouškem country hudby, kterou milovala. Billie začal se zpíváním, když mu bylo pouhýyh 5 let. Chtěl obcházet nemocnice a zpívat tam nemocným, aby se cítili lépe. Poté nahrál svůj první song "Looking for Love" u místní nahrávací firmy Fiat Records. Jeho otec se rozhodl, že mu dá elektrickou kytaru, kterou pojmenoval prostě "Blue". Billie do dneška používá několik replik této kytray. Kytara byla to poslední co stihl jeho otec Billiemu dát. Když bylo totiž Billiemu 10 let, tak jeho otec zemřel na rakovinu. Jeho matka stále pracovala v Rock's Hickory Pit, Valleio, California. Musela živit jak sebe, tak svých 6 dětí. Billie a Mike později v této restauraci pracovali.

Ještě pár foteček.....
Budou i další....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marky Marky | Web | 9. června 2007 v 20:05 | Reagovat

=)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.